Мешканці села перекрили трасу Львів-Дрогобич, протестуючи проти зміни статусу школи

Криницька школа має стати філією Більчанського навчально-виховного комплексу

20 липня у с. Криниця Миколаївського району близько 40 активістів перекрили трасу Львів-Дрогобич. Таким чином батьки та колектив місцевої школи протестують проти зміни статусу Криницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Школа має стати філією Більчанського навчально-виховного комплексу. Батьки не хочуть, щоби Криницьку та Більчанську школи об'єднували. Хоча для учнів та вчительського колективу воно не матиме ніяких наслідків.

Через перекриття вул. Дрогобицької, поліції довелося організувати об’їзд дороги.

«У селі Криниця жителі перекрили дорогу, тому організовано об'їзд. Патрульні попереджають водіїв, щоби не створювалося затримки в русі», – повідомили в Патрульній поліції Львова.

До слова, 11 липня мешканці вже перекривали дорогу.

У квітні цього року депутати Миколаївської районної ради прийняли рішення, що Криницька школа має стати філією навчально-виховного комплексу у с. Більче. Проте колектив та батьки учнів школи виступили проти такої зміни.

«Криничанська школа має стати філією Більчанського НВК. Батьки не хочуть, щоби дві школи об'єднували. Тому вийшли на акцію протесту – перекрили дорогу», – пояснила директорка Криничанської школи Богдана Стецко.

Сьогодні на позачерговій сесії депутати районної ради мали розглянути питання щодо скасування свого попереднього рішення про створення філії.

«Про акцію громади с. Криниці були попереджені. Усе районне начальство знало про те, що ми запланували таку акцію. Батьки погрожують, що 1 вересня не пустять дітей до школи, якщо наша школа стане філією. Конфлікт дуже загострився. Це конфлікт між селами. Для нашої школи ця зміна не матиме наслідків. Хіба тільки скоротиться одна посада. Хай би все залишалося так, як було, бо зараз конфлікт дуже загострюється», – пояснила Богдана Стецко.

У Криницькій загальноосвітній школі є 9 класів, у яких навчається 85 учнів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук