Microsoft допомагатиме відстежувати вирощування та продажі марихуани в США

СвітАндрій Стець, 17 червня 20162540
Microsoft увійшла в бізнес, пов'язаний з марихуаною

Корпорація Microsoft співпрацюватиме зі стартап-компанією з Каліфорнії, яка допомагає підприємствам і державним установам відстежувати продаж легалізованої марихуани. Про це повідомляє ВВС.

Система Microsoft буде функціонувати в тих штатах, де легалізовано виробництво і поширення медичної і рекреаційної (яка використовується з метою відпочинку і розваги) марихуани. Вона покликана допомогти місцевим контрольним органам відслідковувати весь процес вирощування та продажу канабісу в спеціальних магазинах і аптеках. Компанія буде збирати всі дані і аналізувати їх через свою платформу Azure.

IT-корпорація уклала партнерську угоду з Kind Financial - компанією, яка створює програмне забезпечення для агенцій, що займаються контролем за виробництвом та розповсюдженням коноплі.

Microsoft стала першою великою корпорацією, яка виявила інтерес до легальної марихуани. Незважаючи на те, що на сьогодні часткова або повна легалізація канабісу торкнулася вже 25 штатів США, на федеральному рівні наркотик як і раніше залишається під забороною, що серйозно знижує інвестиційний потенціал марихуанового бізнесу. Працюючі в цій сфері компанії скаржаться на відсутність можливості залучити фінансування і вести валютно-касові операції через більшість американських банків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук