Microsoft судиться з урядом США через порушення конституції

СвітАндрій Стець, 15 квітня 20164210
Microsoft судиться з урядом США через порушення конституції
фото pluxactu

Корпорація Microsoft подала в суд на уряд Сполучених Штатів Америки за право повідомляти своїх клієнтів у випадку, коли влада запитує доступ до їхньої електронної пошти. Про це повідомляє Reuters.

У позові корпорації сказано, що заборона на повідомлення клієнтів про урядові запити на доступ до їхніх електронних листів та інших документів порушує Конституцію США.

«Дії уряду порушують Четверту поправку до Конституції США, яка встановлює право приватних осіб і компаній знати, чи веде уряд розшук або вилучення їхньої власності, а також Першу поправку до Конституції про свободу слова», - цитує агентство позов Microsoft.

Мова йде про зберігання даних клієнтів Microsoft на віддалених серверах, що створило для уряду лазівку для отримання доступу до їхніх електронних даних.

«Використовуючи закон «Про захист інформації, переданої за допомогою електронних систем зв'язку», уряд усе частіше звертається до запиту даних, які зберігають на так званій хмарі», - йдеться в позові.

У компанії повідомили, що впродовж минулих 18 місяців отримали понад 5 тис. приписів розкрити дані і майже у половині випадків було заборонено повідомляти про це самих клієнтів.

При цьому більшість запитів стосувалися саме фізичних осіб, а не компаній, а терміни закінчення заборони на можливість повідомлення не були обумовлені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук