Міноборони РФ: 10 штурмових батальйонів готові до проведення операцій за кордоном Росії

СвітРоман Ганкевич, 18 червня 201525881
Військовослужбовці армії РФ

Командувач російських десантників, генерал-полковник Володимир Шаманов заявив, що у складі повітряно-десантних військ РФ сформовано більше десяти парашутно-десантних і десантно-штурмових батальйонів, які готові воювати за межами Російської Федерації.

Про це він заявив у коментарі російському агентству «Интерфакс».

«Для негайної протидії військовим загрозам з будь-якого напрямку у складі наших військ зараз налічується більше десяти батальйонів ПДВ, які здатні негайно приступити до виконання бойового завдання, як на території Росії, так і за її межами», - сказав він і додав, що кількість таких батальйонів «значно зросте».

Як відомо, 16 червня радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про план Генштабу РФ по захопленню України «до Дніпра».

Геращенко стверджує, що у квітні 2015 року Генштаб Російської Федерації затвердив черговий робочий план по захопленню Лівобережної України.

«Нарада щодо затвердження цього плану проходила 8-9 квітня в Санкт Петербурзі у штабі Західного військового округу, після чого відбувся великий генеральський банкет», - повідомив він.

За його словами, на захоплення всієї Лівобережної України за планом Генштабу РФ відводиться 15 діб. Мета - швидке захоплення контролю над територією і комунікаціями, без захоплення великих міст і обласних центрів.

У відповідності з планом батальонно-тактичні групи регулярної російської армії, об'єднані в групу військ «Північ», повинні будуть вторгнутися на територію України в два етапи - спочатку до Харківської і Донецької області, а потім у Полтавську, Київську та Чернігівську.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук