На Донбасі СММ ОБСЄ зафіксувала зникнення частини важкого озброєння з місць зберігання

СуспільствоОльга Карабан, 14 червня 201511450

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ заявили про відсутність або невідповідність частини важкого озброєння, яке згідно з Мінськими угодами повинне бути відведеним від лінії розмежування на спецмайданчики Збройних сил України та самопроголошених «Луганської та Донецької народних республік». Про це йдеться у звіті місії, опублікованому в суботу, 13 червня.

Зазначається, що спостерігачі відвідали зони зберігання важкого озброєння «ДНР». В одному місці спостерігачі зафіксували, що записані раніше три протитанкові гармати («Рапіра», 100 мм) зникли.

Усі чотири раніше записані РСЗВ «Град» (БМ-21, 122-мм) були на місці. Однак три інших РСЗВ «Град» (БМ-21, 122-мм) мали серійні номери, які відрізнялися від записаних раніше.

Також спостерігачі зафіксували зникнення двох раніше записаних буксированих гаубиць (Д-30, 122-мм).

«На двох інших майданчиках СMM відзначили, що всі раніше записане озброєння на місці», - йдеться у звіті.

Крім цього, СММ ОБСЄ відвідала сім майданчиків зберігання важкого озброєння Збройних сил України, які розміщені у відповідності з лініями відводу озброєння за Мінськими угодами. В одному місці спостерігачі підтвердили, що все раніше переписане озброєння знаходиться на місці. Однак на інших шести ділянках 17 одиниць раніше переписаного важкого озброєння не було на місці: одна самохідна гаубиця, чотири РСЗВ, шість буксируваних гаубиць та чотири протитанкові гармати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук