На Івано-Франківщині почали скасовувати рейси приміських поїздів

Найбільше рейсів прибрали на коломийському та яремчанському напрямках

Приміські потяги скасовують через нерентабельність та економію палива

На Івано-Франківщині зменшили кількість приміських поїздів через ремонтні роботи та економію дизельного палива.

Як повідомив обласний телеканал «Галичина», на залізничномувокзалі в Івано-Франківську розклад руху приміських поїздів увесь заклеєний оголошеннями про припинення сполучення. Деякі рейси зупинили через ремонтні роботи на колії, інші через поломки потягів. Але є й такі, які взагалі прибрали для економії, зокрема, кілька рейсів в Яремчі.

«В Яремчі скасували тільки обідні поїзди, якщо вони були малозаселені, для економії паливо-мастильних матеріалів і людських ресурсів. Якщо поїзд йде з невеликою кількістю пасажирів, і динаміка аналізу вказує, що він невигідний, то який сенс його запускати?», – повідомив керівник пасажирського сектору Дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Львівської залізниці» Леонід Чумакевич.

Задля економії в області вже скасували чотири рейси, найбільше – в напрямку Коломиї. Журналісти зазначили, що у приватних розмовах працівники вокзалу стверджують, що пального просто немає, проте керівництво місцевої залізниці це заперечує. «Наскільки я знаю, дизпаливо є, пасажирський рух дизпаливом забезпечений», – стверджує Чумакевич.

«Постачання дизпалива менше, ніж було колись, але такого, щоб ми зупинялися через відсутність дизпалива, не було», – повідомив керівник моторно-вагонного депо у Коломиї Владислав Матейчук.

Проте зранку до обіду всі каси на івано-франківському вокзалі, де продають квитки на приміські поїзди, зачинені. Вони не працюють з 10:30 до 13:00. Люди платять у електропотягах неофіційно півціни. Як наслідок – денна виручка за приміські поїзди, а їх більш як десяток, останнім часом не сягає навіть 500 грн, зазначили журналісти ТБ «Галичина».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук