На «Львівелектротрансі» скоротять усіх контролерів

Проте запевняють, що трамвайний контроль залишиться – у якомусь іншому вигляді

Головні новини Львова 23.05Ірина Ващишин, 23 травня 2016, 19:31 2949 2

ЛМКП «Львівелектротранс» вирішило відмовитись від служби контролю і всіх працівників із цього підрозділу скорочує. На підприємстві переконують: робота контролерів неефективна. Тому долучатись пропонують громадським активістам і поліції. От тільки як саме це відбуватиметься – дирекція електротрансу ще розмірковує.

Як стверджує директор «Львівелектротрансу» Михайло Сидорович, щороку підприємство втрачає 40 млн грн, бо їх недозбирують контролери, які неналежно працюють. Тому цей підрозділ скоротять.

«В мене є ще така пропозиція, що навіть порушнику, який здійснює безбілетний проїзд, треба давати шанс. Тобто не штрафувати його, а дати йому можливість придбати проїзний квиток на цілий місяць, у вартість того проїзного квитка буде входити сума штрафу», – додав Михайло Сидорович.

От тільки хто ж виявлятиме цих порушників – поки що незрозуміло. За круглим столом у «Львівелектротрансі» поліцейські погодились приїздити хіба що до агресивних «зайців».

«В нас, до прикладу, було не мало, не багато – на 24 чоловіки 82 виклики. Але є виклики, які ми виконуємо швидко. А є виклики, на які потрібно дуже багато часу. І от тоді, коли не дай Боже, станеться якийсь грабіж, крадіжка чи інше набагато суспільно більш небезпечне діяння, нас не буде в тому місці, де ми потрібні», – пояснив командир роти національної поліції Василь Тарнавський.

Будити совість безбілетників в електротрансі запропонували ще й громадським активістам.

«Щоб це робити систематично, ми цього обіцяти не можемо. А от у вигляді таких рейдів з виявлення і фіксації таких явищ, щоб народ знав своїх героїв, то на таке ми би зголосилися», – зазначив голова ГО «Львів'яни за електротранспорт» Антон Лягушкін.

«У Європі насамперед – це промоція. Це треба працювати з аудиторією, а не карати її і не відштовхувати. Ну ми поїздимо тиждень, поїдемо два. Але ми не будемо 365 днів їздити і карати всіх, бо це занадто великі ресурси», – прокоментував керівник ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига.

Однак трамвайний контроль все ж залишиться. Але, можливо, у якомусь іншому вигляді.

«Є план залучити працівників у вільний від роботи час. Крім того, так чи інакше служба буде реорганізована, тому що в штаті електротрансу все рівно будуть підрозділи, на які будуть покладені контрольні функції», – повідомив заступник директора ЛМКП «Львівелектротранс» Олексій Зварич.

Наразі ж 30 контролерів із 26 травня залишаться без роботи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук