На Львівщині лісничого та двох майстрів за незаконну вирубку засудили умовно

Через незаконну вирубку лісовому господарству було завдано збитків на понад мільйон гривень

На Львівщині лісничого та двох майстрів за незаконну вирубку засудили умовно
фото умовне
Лісничого та двох майстрів засудили умовно за незаконну вирубку

Суд визнав трьох посадовців винними у службовому недбальстві, внаслідок чого лісовому господарству було завдано збитків на більше ніж мільйон гривень.

Працівники Управління захисту економіки Львівщини спільно з прокуратурою області викрили лісничого одного із державних лісогосподарських підприємств Львівщини та двох його підлеглих – майстрів лісу, які приховали факти незаконних рубок дерев.

«Унаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків лісничим, у період із листопада 2015 р. по квітень 2016 р., на лісопідприємстві були здійснені самовільні порубки 145 дерев різних порід загальною кубомасою 216 м3. Унаслідок цього лісовому господарству було завдано шкоду на суму у 1 млн 48 тис. грн», – йдеться у повідомленні Нацполіції Львівщини.

Майстри лісу не задокументували та не написали доповідних записок лісничому про відомі їм факти незаконних рубок.

Суд визнав лісничого та двох його підлеглих винними у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України – службове недбальство, яке спричинило тяжкі наслідки. Їх засуджено до умовного позбавлення волі на три роки з випробувальним терміном на строк у вісімнадцять місяців. Також вони позбавлені права обіймати адміністративно-господарські посади в лісгоспах протягом вісімнадцяти місяців та повинні сплатити по 5,1 тис. грн штрафу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук