На Пустомитівщині незаконно віддали у приватну власність землю вартістю ₴0,5 млн

Прокуратура Львівської області 19 грудня подала позов до господарського суду про визнання незаконними розпоряджень Пустомитівської РДА про передачу у приватну власність землі вартістю півмільйона гривень.

Йдеться про ділянку площею 0,45 га разом із розміщеною на ній замкненою природною водоймою на території Гамаліївської сільради за межами села, йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області.

Встановлено, що голова Пустомитівської РДА, приймаючи розпорядження щодо цієї ділянки, вийшов за межі наданих йому повноважень. Адже водний об’єкт на цій ділянці є русловим і належить до басейну річки Західний Буг, а відтак є незамкненою водоймою загальнодержавного значення, яка не може передаватись у приватну власність.

Крім того, діяльність, пов’язана з наданням водних об’єктів для рибогосподарських потреб, не є веденням водного господарства, а тому право розпоряджатись землями для вказаних цілей належить лише Львівській ОДА.

Водночас прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом вчинення службовими особами Дублянського управління водного господарства, Гамаліївської сільради, управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області службового підроблення, після чого до акту обстеження водойми внесли завідомо неправдиві відомості щодо її статусу, як незамкненої, а потім незаконно вилучили з державної власності та передали у приватну власність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук