NASA планує використовувати штучний інтелект Intel для космічних досліджень

СвітРоман Ганкевич, 19 серпня 20174240
NASA планує використовувати штучний інтелект Intel для космічних досліджень
фото NASA / JSP
За допомогою Intel створили карту Місяця з деталізацією кратерів і ділянок у тіні

Американське аерокосмічне агентство NASA домовилося з компанією Intel використовувати штучний інтелект, щоб полегшити посадку кораблів на Місяць. Про це повідомляє Tech Crunch.

Як зазначається, дослідники мають намір використовувати платформу штучного інтелекту Intel Nervana, яка вона має здатність машинного навчання і може опрацьовувати великі масиви даних. За допомогою системи штучного інтелекту науковці змогли зібрати близько 200 Тбайт даних інформації, яку отримали з тривимірних зображень Місяця.

Дослідники опрацювали дані за 2,5 тижні, використовуючи при цьому стандартні технології Intel. Система Nervana змогла завершити завдання, на які люди витрачають від двох до трьох годин, приблизно за хвилину. Показник точності склав близько 98,4%.

Цю інформацію NASA використала для створення карти, на якій з підвищеною деталізацією зображені кратери, а також ділянки, що перебувають в тіні. Карта Місяця допоможе NASA визначати більш зручні місця для приземлення всюдиходу чи безпілотного апарату.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук