Офіцери-випускники замінять колег у зоні АТО після додаткової підготовки

Головні Новини за 02 березняІрина Папірник, 2 березня 2015, 15:47 560 0

У зв'яку з особливою ситуацією в Україні в суботу, 28 лютого, у Львові в Академії сухопутних військ достроково отримали диплом 207 лейтенантів. П’ятеро офіцерів закінчили навчальний заклад із золотою медаллю, а ще 32 молоді офіцери отримають диплом з відзнакою.

Усі випускники за спеціальністю психологи, викладачі, командири рот. Їхню навчальну програму вичитали на чотири місяці швидше. Тож останній курс у них тривав лише шість місяців. Уже в неділю, 1 березня, випускники роз’їхалися по своїм вйськовим частинам, куди отримали призначення.

На вручення дипломів особисто приїхав міністр оборони України Степан Полторак. За його словами, після місячної апробації в частинах ці молоді офіцери найімовірніше поїдуть у зону АТО. «Звичайно, що молодий офіцер пройде відповідні курси, будуть додаткові завдання... молодого офіцера, тим паче, що він отримав достроково випуск, відразу в АТО ніхто відправлятиме», – запевнив міністр оборони України Степан Полторак.

За останній рік значно зросла частка практичних занять, які проходять із застосуванням досвіду бойових дій на сході України. Так, нещодавно у випускників завершився польовий вихід, після чого вони підтвердили свою кваліфікацію під час державних іспитів.

Своїми випускниками, звісно, гордяться батьки, але водночас і переживають, адже згодом їм на передову. «Нехай йому поможе Всевишній і взагалі всім випускникам, які закінчили цей навчальний заклад, у цей тяжкий для України час. Ми надіємося, що вони всі будуть живі і здорові», – побажав усім батько випускника Сергій.

Зазначимо, що достроково своє навчання закінчують усі випускники військових академій, інститутів та училищ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук