Органи української влади не поспішають відмовлятися від російських антивірусів

175 органів держвлади України використовують російські антивіруси, але про їх заміну попросили лише 15%

В Україні лише 15% державних органів подали заявки на заміну російського антивірусного програмного забезпечення «Доктор Веб» і «Антивіруса Касперського», повідомив голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (Держспецзв’язку) Леонід Євдоченко.

«На запит Адміністрації Держспецзв’язку надходять дані від державних органів про кількість комплектів антивірусного програмного забезпечення, яке вимагає заміни. Інформацію щодо заміни антивірусних програмних засобів надали близько 15 % державних органів)», – повідомив Євдоченко в коментарі РБК-Україна.

За його словами, станом на 15 жовтня в Центрі антивірусного захисту інформації Держспецзв’язку зареєстровані 175 користувачів, які використовували антивірусне програмне забезпечення російських виробників, зокрема, Секретаріат Кабміну, Міноборони, Міністерство внутрішніх справ та Міністерство освіти і науки України.

Нагадаємо, згідно з указом президента від 16 вересня Україна ввела спеціальні санкції щодо використання програмних продуктів російських компаній ТОВ «Доктор Веб» і ЗАТ «Лабораторія Касперського».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук