Отче, прости їм, бо вони не знають, що роблять!

Борис Ґудзяк, 23 січня 20149783

Христос Рождається! Дорогі студенти Українського Католицького Університету! Дорогі студенти України! Дорога світла молоде, яку Господь дав нашому народові!

Останні два місяці Ви міняєте Україну і дивуєте світ своїм мирним волевиявленням, своїм паломництвом гідності, Богом Вам даної. Ваша маніфестація гідності стала святом гідності нас усіх.
Однак, протягом останніх днів насилля, кров і страх увійшли знов у нашу з Вами українську дійсність. У цей час драматичних мученицьких жертв, висловлюю Вам співчуття і повну духовну солідарність. 
Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто загинув, молимося за них і за їхні родини, молимося за всіх поранених, затриманих, катованих, і за навернення тих, котрі ранять і катують. Дай Боже мати силу сказати з Христом про тих лукаво запрограмованих силовиків: «Отче, прости їм, бо вони не знають, що роблять!» (Лк 23, 34). Після перемоги правди прийде потреба на суспільне примирення, в якому Ви знов будете покликані стати лідерами.
Не дозвольте жодному прояву зла кинути тінь на Ваше життя, на цей священний унікальний дар, на Вашу жертовність і Ваше майбутнє.


У цей трагічний і критичний, але й переломний час дозвольте попросити кожного з Вас наново задуматися над багатством власного життя. Перед ближнім спробуйте вголос перерахувати три приводи для вдячності. Серед подій, які лякають і втоптують нас у відчай, поділіться з сусідом, другом, подругою вісткою/словом про отримані дари—виберіть хоч три. Подякуйте Богові і людям за здоров’я, за складену сесію, за кохання, за дар життя... Подумайте — перелік у кожного немалий. Підійдіть до ближнього і запитайте, за що вони вдячні. Нехай скажуть це сьогодні, поділяться з Вами своєю тихою, навіть маленькою, радістю. 
Обійміть одне одному і нагадайте собі, що Вас Господь створив у гідності і любить безмежною любов’ю. 
Світ сьогодні молиться за Вас. Можу це засвідчити з Парижа, маючи запевнення від сотні владик з різних країн і континентів. Вас подивляють, шанують в Парижі, Брюсселі, Женеві і Люксембурзі, Нью-Йорку, Торонто, Буенос-Айресі, Мюнхені та Лондоні. 
Спасибі Вам за Вашу поставу, мужність і витримку. Запевняю Вас, що Бог благословить Вас і всі Ваші добрі наміри.
Сьогодні бажаю Вам щиро пережити правду про те, що любить Вас Господь.
Свідчіть і надалі про Вашу Богом дану гідність. 
Ви прекрасні! Будьте нам всім здорові, стійкі та сміливі в непростій духовній боротьбі!
Правда і гідність невід’ємні. Правда і гідність переможуть!
Обіймаю Вас і запевняю у молитвах мільйонів простих, добрих людей!

+Борис, 
єпископ Паризький і президент УКУківський

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • login 24 січня 2014, 11:04

  тут много о чем можно поговорить с канонической точки зрения. но речь о природе СМЕРТНОГО ГРЕХА: это, как известно, СОЗНАТЕЛЬНАЯ измена Иисусу Христу. не хотите ли Вы утверждать, что сознательные изменники - безусловно будучи в курсе ситуации на Голгофе - не ведают, что творят?..

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • богдан 24 січня 2014, 10:36

  дозволю собі відповісти : Голгофа просто виросла і поширилася а якщо ви читали ЄВАНГЕЛІЄ знаєте що на Голгофі одночасно ще розпинали і двох злочинців і знаєте їхню долю

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • login 23 січня 2014, 21:25

  Простите, отец, мы уже давно не на Голгофе. ОНИ ЗНАЮТ, ЧТО ТВОРЯТ. Как знали большевики или нацисты. У них было 2000 лет, чтобы “сориентироваться”. Посоветуйте ИМ как искупать смертный грех.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук