Плани

Без суспільства влада - порожнє місце

БлогиПетро Олещук , 18 лютого 2015 96 1
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Я коли читаю в 101 раз, що потрібно чекати, поки наша мудра влада таємно вирішить всі проблеми країни, спираючись на якісь недоступні хитрі плани, я згадую Майдан і Януковича.

За такою логікою, навіщо потрібно було виходити на протест? Янукович не підписав асоціацію? Ну він же пообіцяв, що вивчимо всі "за" і "проти", будуть гарантії компенсацій, отримаємо згоду Росії та все підпишемо. Потім. Коли-небудь. Чому ви йому не повірили? Він же був президентом країни. Чому повірили журналістам? Ось чекали б. Може, у Януковича теж був мудрий план, розроблений спільно з ЄС і США? Так, і як президент він мав доступ до всієї інформації. Коротше, йому явно було видніше. Так ні ж, не дали реалізувати "хитрий план".

До нових майданів я не закликаю. Нікого скидати не кличу. Про "зраду" кричати не хочу. Просто хочу нагадати, що українське суспільство чудово пам'ятає: далеко не завжди дії влади реалізують національні інтереси. І влада не може проводити політичну лінію без щільної взаємодії з громадянським суспільством. І так, з людьми треба спілкуватися. Їм потрібно все роз'яснювати. Без суспільства влада - порожнє місце.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук