Початок вимкнення аналогового телерадіомовлення в Україні відклали до осені

Перші відключення тепер заплановано на серпень

Раніше перші відключення планували на березень, однак цього не сталося

Національна рада 15 березня внесла зміни до свого рішення, яким раніше затвердила проект Плану поетапного вимкнення аналогового телерадіомовлення. Таким чином, терміни вимкнення аналогового сигналу в Україні знову перенесено.

Як повідомляє прес-служба Нацради з питань теле- та радіомовлення, відповідальний секретар ради Олександр Ільяшенко пояснив, що проект плану вимкнення аналогу було розроблено в листопаді 2017 року і його було презентовано на засіданні Міжвідомчої координаційної групи з питань впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення, що створена при Адміністрації Держспецзв’язку.

Етапи його виконання мали розпочатися у грудні минулого року. На початку березня 2018 року з’ясувалося, що жодні дії не виконуються, і головна причина – План не було затверджено Кабінетом Міністрів України. Тому було запропоновано внести зміни до Плану.

Процес вимкнення аналогового сигналу відбуватиметься, як це було передбачено і раніше, у три етапи. Перший – вимкнення аналогу в окремій області – запланований на серпень 2018 року. Другий – вимкнення аналогового сигналу на всій території країни, за винятком UA:Перший, місцевих мовників, аналогових каналів на території проведення АТО і в деяких прикордонних районах - січень 2019 року.

«Остаточне вимкнення аналогового сигналу в Україні має відбутися у квітні-травні 2019 року», – повідомили у Нацраді.

Також вказано, що змінами передбачено, що план має бути обов’язково затверджений урядом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук