Полторак доручив створити реєстр всіх фондів і земель Міноборони

СуспільствоАндрій Стець, 19 листопада 20163090
Міністр оборони Степан Полторак

Міністр оборони Степан Полторак провів нараду з керівниками квартирно-експлуатаційних підрозділів усіх рівнів, за підсумками якої доручив протягом двох місяців створити реєстр всіх фондів і земель відомства. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«Я даю керівникам квартирно-експлуатаційних органів і підрозділів Управління капітального будівництва завдання: протягом двох місяців розібратися і створити облік фондів і земель. Створити в електронному та паперовому вигляді відповідні альбоми», – сказав Полторак.

Він також доручив зі всіх виявлених проблемних питань доповісти керівництву і відпрацювати шляхи їх вирішення.

Під час наради керівник робочої групи - начальник відділу нормативно-методичного забезпечення та моніторингу володіння і використання майна та земель оборони Іван Базарко доповів міністру про перевірку стану обліку та використання фондів, землі, орендних відносин та інвестиційної діяльності в Одеському гарнізоні.

Як виявилося, в процесі роботи комісії виявлено низку порушень. За всіма фактами Полторак доручив провести розслідування і передати матеріали до правоохоронних органів.

Крім цього, він доручив комісії продовжити роботу в інших гарнізонах.

До слова, у серпні цього року Військова прокуратура Західного регіону України повернула Міністерству оборони земельну ділянку площею понад 10 га, що знаходиться в селі Скнилів поблизу Львова. Судова тяганина у цій справі тривала впродовж 10 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук