Понад 2500 бійців АТО отримали статус учасника бойових дій

СуспільствоОльга Карабан, 24 листопада 20143370

Станом на понеділок, 24 листопада, 2550 учасників антитерористичної операції (АТО) отримали статус учасника бойових дій.

Як повідомив голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев'янко, відповідне рішення було прийнято на засіданні міжвідомчої комісії з питання надання статусу учасника бойових дій, інформують Українські новини.

«Статус учасника бойових дій був наданий 2550 людям», – повідомив Дерев'янко, зазначивши, що всього в міжвідомчу комісію було спрямовано понад 3500 особистих справ громадян, які претендують на отримання статусу учасника бойових дій.

Комісія розглянула 2608 справ, 58 з яких відправила на доопрацювання. Причиною відправлення деяких справ було надання неповного пакета документів. Зокрема, найчастіше було відсутнє підтвердження від Антитерористичного центру при Службі безпеки України про участь громадянина в АТО або довідка про відрядження в зону АТО.

Також голова Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО додав, що комісія не прийняла рішення про відмову за жодною з розглянутих нею справ, а у разі виявлення неточностей лише направляла справи на доопрацювання.

Нагадаємо, станом на 3 листопада статус учасника бойових дій отримали 1119 учасників антитерористичної операції на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук