Порошенко обіцяє особисто читати коментарі на своїх сторінках в соцмережах (відео)

Президент України Петро Порошенко пообіцяв продовжувати особисто читати коментарі на своїх сторінках у соцмережах.

Про це він повідомив у відео зверненні, оприлюдненому на своїй сторінці Facebook.

«Протягом останніх років спілкування з вами в соціальних мережах виросло з простої розмови у колі близьких друзів до прямого каналу взаємодії зі всією країною. Хотів подякувати вам за активну підтримку, подякувати за критику, бо це дозволяє звірятися з настроями суспільствам», - сказав він.

Порошенко зазначив, що з початком роботи на посту президента України подій та приводів для повідомлень стає все більше, а президентський графік не завжди передбачає наявність інтернету та часу, щоб оперативно інформувати його читачів у соцмережах.

«Тому я ініціював процес об'єднання моїх приватних аккаунтів у сторінки, які підтримуватиме моя команда. Цей процес буде завершено протягом найближчих днів або тижнів. Моя команда допоможе зберегти всіх без виключення друзів та фолловерів на зв'язку. Я дуже ціную і хочу зберегти нашу взаємодію та обмін думками. Всі мої особисті пости починатимуться з двох літер «П» - Петро Порошенко», - заявив президент і зазначив, що кількість тем, які висвітлюватимуться на його сторінках буде розширена.

«Тут будуть не тільки офіційні новини, а й фотоальбоми, живі оперативні коментарі інфографічні матеріали, цифри і т.д. Я також обов'язково особисто постараюсь читати коментарі, тому кожен раціональний аргумент буде почутий... Друзі, все тільки починається», - підкреслив Порошенко і відзначив, що його команда готує ряд технічних інновацій, що дадуть можливість безпосередньо впливати на владу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук