Порошенко закликав студентів-істориків йти в армію і служити військовими психологами

Президент Петро Порошенко на зустрічі зі студентами

Президент України Петро Порошенко розповів, як у студентські роки брав участь в бойових діях під час служби в радянській армії і закликав молодь йти служити в армію військовими психологами.

Про це він сказав під час зустрічі зі студентами-істориками з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського, передає Еспресо TV.

Один зі студентів запитав президента, чи варто акцентувати увагу на такому предметі в університеті, як «Військова історія». На що Порошенко відповів: «Я вважаю, що військових психологів нам не вистачає. Я переконаний, що з істориків були б гарні психологи. А вам раджу після закінчення університету піти до військкомату і рік провести в АТО. Я провів два роки в радянській армії і брав участь у воєнних діях. Був призваний з другого курсу, через два роки повернувся на третій. Був призваний у 1984-му, а повернувся в 1986-му. Можу сказати, що після армії абсолютно інше сприйняття світу. (Вона) формує чоловіка».

Також він додав, що військовий психолог зі швидкою реакцією, з великим патріотизмом, професіоналізмом потрібний армії.

«Дорогі хлопці, хто вважає за можливе піти на контракт після інституту військовим психологом – ваша допомога буде найцінніша», – додав президент.

Нагадаємо, що з 1979-го по 1989 рік Радянський Союз воював у Афганістані.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук