В Збройних силах створили систему підготовки медперсоналу за стандартами НАТО

Центр тактичної медицини створять на Львівщині

У Збройних силах України (ЗСУ) створено систему підготовки військовослужбовців та військово-медичного персоналу відповідно до стандартів НАТО, повідомив начальник Центрального військово-медичного управління – начальник медичної служби ЗСУ полковник медичної служби Едуард Хорошун.

«На сьогодні підготовлено за міжнародними стандартами 225 інструкторів із тактичної медицини, які мають відповідні сертифікати. Вони нині навчають особовий склад підрозділів. Створено навчальну медичну роту, розпочалася робота зі створення у Львові Центру тактичної медицини за стандартами НАТО на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки», – сказав Хорошун на прес-конференції у вівторок, 4 жовтня.

За його словами, у Центральному військово-медичному управлінні ЗСУ триває активна робота щодо фахової підготовки спеціалістів. Зокрема, організовано підготовку інструкторів із тактичної медицини. Підготовлені інструктори направлені в район АТО для проведення занять з особовим складом та надання медичної допомоги пораненим.

Хорошун зазначив, що за допомогою канадської сторони проведено три курси підготовки інструкторів. Також проведено навчання з підготовки до роботи медичного персоналу у разі масових санітарних втрат за сприяння Інституту медичних операцій Міністерства оборони США.

Представник ЗСУ також повідомив, що цього року в медичних ВНЗ України формуються групи підготовки фельдшерів для ЗС України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук