Порошенко закликав створити єдину помісну православну церкву, незалежну від інших країн

Порошенко закликав створити єдину помісну православну церкву, незалежну від інших країн

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості створення в Україні єдиної помісної православної церкви, адміністративно незалежної від інших держав. Про це він сказав під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій, повідомляє прес-служба голови держави.

«Очевидно, що в сьогоднішній ситуації багатьом віруючим важко погодитись із існуючим роз'єднанням українського православ'я. Звичайно, що я кардинально не допускаю, щоб держава втручалася, і я цього не допущу, у міжцерковні взаємини. Але й ігнорувати волю народу теж негоже, так само як неприпустимо допустити втручання в ці процеси іншої держави», – сказав президент.

Він висловив готовність допомогти реалізувати ті рішення, які запропонують самі предстоятелі українських церков.

Порошенко зазначив, що соціологічні опитування показують, що дедалі більша кількість православних громадян України хочуть мати, як це заведено в усьому православному світі і більшості православних країн, єдину помісну автокефальну церкву – «церкву, євхаристійно й молитовно поєднану і дуже важливо, – адміністративно незалежну від інших держав».

Нагадаємо, президент Порошенко доручив Міністерству оборони прискорити розробку положення про капеланство у Збройних силах України та інших силових структурах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук