Про українську децентралізацію у Львові говоритимуть німецькі експерти

СуспільствоІрина Ващишин, 21 квітня 2016, 16:16 309 1

У Львові розпочалась міжнародна конференція «Децентралізація влади – сучасні виклики та можливості». Серед учасників – німецькі та українські фахівці з місцевого самоврядування, урядовці, представники міської та обласної влади.

Ця конференція стане пілотним проектом для розвитку дружніх відносини між Україною та Німеччиною саме на рівні місцевих громад. Під час дискусій учасники також визначать конкретні напрямки співпраці громад України, Німеччини та Польщі.

«Чимало країн висловлюють нині свою підтримку Україні та українським містам. І ми вдячні їм за моральну підтримку. Уряд Німеччини – чи не єдиний, хто надає фінансову підтримку. Зокрема, у Львові дуже багато проектів відбулось завдяки співпраці з Німеччиною. Це є трамвайна колія на Сихів, там є німецькі кошти. Це є реконструкція вікон у будинках історичної спадщини, це реконструкція спортивних залів, яку ми проводили спільно. І це багато проектів, які є в планах. Тому сьогоднішня конференція за участі такої високої особи, як державний секретар міністерства економіки, дуже важлива. Тому що це можливість нових проектів», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Вільні відповідальні громадяни потребують відповідальних, міцних міст та громад. Чим більше громадяни можуть контролювати рух коштів у місцевій громаді, тим менше можливостей для корупції. У цих напрямках Німеччина підтримує Україну – шляхом залучення експертів, фінансової допомоги та зацікавлення з боку нашого федерального уряду», – зазначив парламентський держсекретар міністерства економічного співробітництва та розвитку ФРН, депутат Бундестагу Ханс-Йоахім Фухтель.

Зустріч підтримав німецький Фонд Ганса Зайделя в Україні. У Львові конференція триватиме 21-22 квітня. А вже невдовзі голови українських місцевих громад вирушать на такі ж форуми до Німеччини та Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук