Профільний комітет парламенту підтримав постанову про відставку Уляни Супрун

Тепер відповідну постанову направлять на розгляд Верховної Ради

Уляну Супрун досі не призначили міністром попри те, що вона виконує обов'язки міністра з 1 серпня минулого року

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабінету міністрів про відставку виконувачки обов’язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

За рекомендацію прийняти проект постанови №5642 «Про визнання роботи першого заступника міністра охорони здоров'я України, тимчасової виконувачки обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун незадовільною і звернення до Кабінету міністрів України про звільнення її із займаної посади» проголосували 7 із 9 членів комітету, повідомило видання LB.ua.

Автор проекту постанови, член комітету і народний депутат «Опозиційного блоку» Ігор Шурма зазначив, що Супрун не має належної освіти і диплома, а також порушує українське законодавство, виконуючи обов'язки міністра понад 6 місяців.

Голова Комітету Ольга Богомолець зазначила, що «тепер проект постанови може бути винесено будь-якої миті у парламент, головне, щоб була політична воля для відставки Супрун».

Як відомо, Кабінет міністрів призначив Супрун виконувачкою обов'язків голови МОЗ з 1 серпня 2017 року. Супрун прийшла в МОЗ на посаду заступника міністра за кілька днів до цього.

Вона народилася в місті Детройт у США й там здобула медичну освіту. Восени 2013 року разом з чоловіком переїхала в Україну. Під час Революції Гідності була в Києві на Майдані. Працювала в медичній службі, згодом очолила гуманітарні ініціативи Світового конгресу українців і заснувала організацію «Захист патріотів», яка займається тренуваннями з тактичної медицини і забезпечує українських бійців поліпшеними індивідуальними аптечками стандарту НАТО. У жовтні 2015 року стала консультанткою комітету ВР з питань охорони здоров'я.

У липні 2015 року одержала українське громадянство.

До неї обов’язки міністра охорони здоров'я виконував Віктор Шафранський. З призначенням Супрун Шафранський звільнився з МОЗ.

За часів Супрун в Україні була розпочата реформа охорони здоров'я за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук