Родина померлого чоловіка у Лопатинській лікарні не звинувачує медиків

Головні новини Львова 20.07Христина Шевченко, 20 липня 2016, 18:55 1265 0

Збіг обставин чи лікарське недбальство? На Львівщині в одній із районних лікарень просто на сходах помер чоловік. Головного лікаря уже хочуть звільнити. Та медики стверджують – зробили усе можливе. А покарати, мовляв хочуть, бо чоловік помер в той час коли в медзакладі перебував очільник львівської області Олег Синютка. 

Голова Львівської ОДА мав плановий візит до Лопатинської районної лікарні і все відбувалось як звичаний візит, доки губернатор на сходах не побачив чоловіка, якому стало погано.

Під пильним оком губернатора вся поважна комісія і персонал лікарні почали рятувати чоловіка, та він помер.  Поважне начальство повернулось до Львова, а через два дні вирішило: головного лікаря Лопатинсьої лікарні треба звільнити. 

«Сама послідовність дій і вказує на те, що вони не готові до такої ситуації, тобто коли медсестра постійно бігає в приймальний покій зі шприцами туди сюди. Не працював дефібрилятор, який не був заряджений», – каже начальник львівського обласного департаменту охорони здоров'я Богдан Чечотка.

У Лопатинській районні лікарні ж своя правда.  Головний лікар намагаєтсья відтворити послідовність подій.

«Губернатор йшов зверху, я ішов разом з ним, пацієнт тут сидів йому стало погано і голова була на сходах вже. Ми його поклали взяли ноші і занесли», – говорить головний лікар Лопатинської районної лікарні Володимир Колодій.

Пацієнта поклали на другому поверсі, а всі потрібні ліки були у приймальні на першому.

«Це був зразу крик – бігом всі медикаменти беріть і біжіть за хворим, принеси мені коробку. Я брала адреналін мезатонін», – доповнює медсестра неврології Ганна Віцькар.

«Непрямий масаж серця, дихання у вену поставили раз і зразу побігли брати дефібрилятор», – говорить головний лікар Лопатинської районної лікарні Володимир Колодій.

У лікарні стверджують він не міг бути розряджений, бо працює від розетки. Пацієнт не мав шансів вижити – констатують медики.

«Відсутність дихання, відсутність фізичних реакцій, відсутність серцевої діяльності», – каже лікар-невролог Ігор Тимошук, який рятував чоловіка.

Чоловік був мешканцем сусіднього села. Йому було 62 роки. Його родина медиків не звинувачує.  

«В тата були проблеми з серцем він лікувався. Він їхав на огляд до лікаря, але так сталось напевно воля Божа на все. Я жодних претензій до лікарів немаю», – каже донька загиблого Оксана Дацків.

Медики лікарні – повністю підтримують свого очільника, мовляв – якби не він їх би уже давно скоротили.  Остаточно ж вирішуватиме долю головного лікаря Лопатинської райної лікарні місцеве керівництво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук