Росія - неадекватна

Те, що Кремль принципово проти міжнародного трибуналу по збитому над Донбасом малайзійському Боїнгу - це визнання його провини

БлогиБорислав Береза , 10 липня 2015 176
Борислав Береза
Народний депутат

Інші блоги автора

Останнім часом дії російської влади важко назвати логічними і адекватними. То вони перевіряють законність передачі Криму Україні в 1954 році, то законність виходу балтійських країн з СРСР, то забороняють ввезення туркменських килимів в Росію у відповідь на заяви туркменських властей про неплатоспроможність Газпрому. Все це говорить, що російська влада не впевнена у своїй позиції і, як школяр, що забрехався шукає нові виправдання своїх проступків.

Те, що Кремль принципово проти міжнародного трибуналу по збитому над Донбасом малайзійському Боїнгу - це визнання його провини. І фактично перший крок у напрямку якому колись пішла Лівія, після підірваного, терористами Каддафі, літака над Локербі. Тоді Лівія стала країною-ізгоєм. Тепер це чекає Росію. У червні Нідерланди виступили з пропозицією створити міжнародний трибунал з цього питання. Україна тут же підтримала цю ідею. Влада Малайзії повідомили Раді безпеки ООН про намір домагатися проведення трибуналу під егідою ООН над винними в аварії пасажирського літака і знайшли там розуміння. Головуючий в РБ ООН представник Нової Зеландії Джерард ван Бомен зазначив, що це загальна пропозиція Малайзії, Австралії, Нідерландів, Бельгії та України. І раптом грім серед ясного неба! Росія проти. Як і будь-який злочинець який не хоче розкриття злочину. Цим демаршем Росія фактично підтвердила свою провину і взяла на себе відповідальність за загибель авіалайнера і вбивство 298 чоловік. І тому вона готова скористатися свої правом вето щоб не допустити створення даного трибуналу.

Незалежно від подальших дій Кремля можна сміливо говорити про те, що росіяни судомно шукають вихід з безвихідної ситуації. Але павутина брехні, в якій вже заплуталися вірні путінці, не дає їм шансів. Тому можна сміливо стверджувати, що Росію чекають посилення ізоляції та санкцій. У відповідь на це Кремлю час задуматися про опротестування та скасування Закону всесвітнього тяжіння, почати стверджувати, що сонце встає на півдні, а заходить на півночі. Думаєте маячня? Ні, все це ідеально лягає в канву агітаційної брехні, яку ведуть на ефірах федеральних каналів. Росія мріяла про входження в клуб світових держав, а стрімголов скотилася в клуб країн-ізгоїв, що підтримують тероризм. Мабуть вона увійшла в цей клуб надовго, поки не зміниться режим і росіяни не пізнають покаяння.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук