Шкільні підручники цьогоріч можуть бути безкоштовними, – міністр освіти

У Міністерстві освіти та науки України хочуть, щоб цьогоріч шкільні підручники були безкоштовними. Про це сьогодні, 7 липня, заявив очільник міністерства Сергій Квіт, перебуваючи у Львові.

«Ми ще сподіваємося, що підручники будуть безкоштовними. Це дуже важко, тому що ми знову шукаємо додаткові кошти для армії. Але найближчим часом ми будемо знати, тобто ми хочемо, щоб вони були безкоштовними», – прокоментував міністр.

«Але може трапитись так, що вони будуть платними, а безкоштовними тільки для певних соціальних груп – малозабезпечених, сиріт і так далі», – додав Сергій Квіт.

«Та чи є сенс забезпечувати безкоштовно підручниками нового зразка лише соціально незахищені групи дітей? Адже у класі їх зазвичай є приблизно третина. Що ж тоді робити іншим дітям, і як працювати вчителеві. Виходить, що тоді інших батьків директор школи мусить спонукати нові підручники купити. Але він цього категорично не має права робити», – прокоментувала заяву міністра освіти заступник начальника управління освіти Львова Оксана Росипська.

За її словами, станом на 2014-2015 навчальний рік підручниками попереднього зразка усі школи Львова були забезпечені й учні отримували їх безкоштовно, за винятком книжок з англійської мови чи додаткових навчальних посібників.

Наразі міністерство освіти та науки ще не оголосило результатів конкурсу підручників. Тому в школах дотепер не знають, за якими книжками навчатимуть дітей цього року, уточнили у львівському управлінні освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук