Славнозвісну поезооперу "бубабістів" "Крайслер Імперіал" можна відновити, - Віктор Неборак

13 вересня 200725420

Міфічний проект - поезооперу Бу-Ба-Бу "Крайслер Імперіал", яку поставили в Оперному театрі ще у 1992 році, можуть повторити. Про це сьогодні, 13 вересня, на презентації книжки "Антологія"Бу-Ба-Бу" зазначив письменник Віктор Неборак.

"Так, виставу можна повторити. Але спочатку треба підрахувати скільки ж зараз треба на неї коштів. Якщо у 1992 році працівники отримували 7 дол. США в місяць, а тепер 300, то якщо знайдеться меценат, який зможе вкласти у повторення проекту кілька мільйонів доларів, ми її відновимо", - запевнив письменник.

Довiдка ZAXID.NET

"Бурлеск-Балаган-Буфонада". Літературне (насамперед) угрупування, що складається з Ю. Андруховича (Патріарх), В. Неборака (Прокуратор) та О. Ірванця (Підскарбій). Період найактивнішої діяльності Бу-Ба-Бу (23 концертні поетичні вечори) припав на 1987—1991 pp. Апофеозом Бу-Ба-Бу став фестиваль "Ви-вих-92", коли головну фестивальну акцію склали чотири постановки (1—4.10.1992) поезоопери Бу-Ба-Бу "Крайслер Імперіал" (режисер С. Проскурня). У 1996 р. друкований проект "Крайслер Імперіал" ("Четвер-6") практично завершив "динамічний період" існування Бу-Ба-Бу. В 1995 р. у львівському видавництві "Каменяр" вийшла книга "Бу-Ба-Бу".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук