Сьогодні - День серця

День серця

Головні новини за 26 вересняНовини Львова, 26 вересня 2013, 21:18 0

Бережіть своє серце - закликали медики сьогодні у День серця. Стреси, неправильне харчування та сидяча робота стають причинами інфарктів та інсультів.

В Україні та у Львові зокрема, дві третіх людей помирають від ішемічних хвороб серця. Тринадцять відсотків з них - працездатного віку.

Серце Олега Петровича ніколи не турбувало. Почесний донор України, чоловік і в шістдесят веде активний спосіб життя. На лікарняне ліжко його раптово та швидко поклав обширний інфаркт.

У групі ризику мало не кожен чоловік після сорока. Втім, лікарі констатують: молоді люди для них не новина. Госпіталізують пацієнтів вік яких 23 - 24 роки.

Найгірше, що молоді люди, рідко розуміють небезпеку захворювання. Половина працездатних жертв інфаркту, помирає у себе вдома. Тож, якщо відчуваєте пекучий біль у ділянці грудей, що віддає в ліву лопатку, руку, або щелепу.

Чим швидше зреагувати на симптоми, тим більше шансів у лікарів врятувати хворого. або й взагалі попередити інфаркт.

Посеред робочого дня - тренажер чи настільний теніс. Керівництво, ІТ-компанії, де працює Олександр вважає: дешевше оплатити працівникам заняття спортом, аніж витрачати гроші на їхнє лікування.

Втім, якщо ваш роботодавець не подбав про тренажерний зал, а купити абонемент не дозволяє бюджет, спробуйте ходити пішки на роботу, або просто гуляти по півгодини щодня. І обов'язково здорове збалансоване харчування.

Для серця корисні риба, крупи, горіхи, виноград, оливкова олія, свіжі овочі та чорний шоколад. А от шкідливі звички - ворог здорового серця. Серед людей, що перенесли інфаркт левова частка - затяті курці.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук