Все розпочалося з урбан-виставки, яка у підвалі Фабрики повидла. Саме її хотіли показати Львову. Це роботи киян Владислава Вознюка, Віталія Раскалова та Вадима Махорова. А вже ці стилізовані світлини потягли за собою ланцюжок інших ідей. Наприклад, відвідувач може самотужки "запалити" флюорокімнату.
Виставки - на кожному поверсі закинутого будинку, чи не в кожному закутку. А коли вибратися на дах, можна помізкувати на самоті, оглянути панораму міста чи зробити кілька світлин на згадку. Натомість для когось цей фестиваль - просто можливість підгледіти, чим зараз цікавиться молодь.
А ось тут молодь після десятигодинних майстер-класів театральної імпровізації прощається з колегами в особливий спосіб: пишуть послання.
Натомість поверхом нижче вистава ще триває. Це Черкаський національний театр з режисером з Сімферополя показує "Сніданок з ворогом". Трагікомедія про нашу війну на сході. Мовляв, до сина-солдата на поле бою приїхали батьки, аби відсвяткувати його день народження - таке собі свято життя на руйновищах смерті. Виставу тричі показували у Криму. Опісля режисер мусів покинути півострів- його звинувачували в причетності до "Правого сектора".
Фестиваль таки збирає кошти для "Правого сектора". І на реставрацію цієї локації під арт-простір. Наступна атракція у Фабриці повидла -вже у жовтні.