Суд не позбавив службового житла екс-нардепа, який очолював «Русский блок» у Криму

Суд залишив колишньому народному депутату Олександрові Черноморову службову квартиру на Позняках у Києві, свідчить рішення Дарницького райсуду Києва від 26 квітня.

Як пишуть «Наші гроші», у листопаді 2009 року Управління справами Верховної Ради України видало Черноморову на сім’ю з трьох осіб ордер на право зайняття двокімнатної службової квартири на вул. Срібнокільській, 24.

У березні 2015 року керівник Апарату ВР Валентин Зайчук повідомив Черноморову, що він має звільнити службову квартиру (загалом Зайчук навесні 2015-го просив виселитися 14 екс-нардепів). Екс-«регіонал» у відповідь надіслав листа з проханням продовжити йому проживання.

Зайчук перенаправив звернення Черноморова (разом з аналогічним зверненням комуніста Спиридона Кілінкарова) в регламентний комітет, який постановив, що екс-нардеп має звільнити службове житло у зв’язку із закінченням його депутатських повноважень.

Оскільки Черноморов з квартири так і не виїхав, Управління справами звернулося до суду, який в задоволенні позову відмовив.

Суд встановив, що народні депутати отримують службове житло лише на період повноважень, після закінчення яких протягом трьох місяців мають звільнити займане житло, а в разі відмови – підлягають виселенню в судовому порядку без надання іншого житлового приміщення. Однак, статтею 125 Житлового Кодексу України встановлено перелік осіб, яких не можна виселяти зі службових житлових приміщень без надання іншого житла і Черноморов з родиною до них відноситься. Екс-нардеп як пенсіонер за віком та інвалід ІІ групи довічно, його дочка, яка є одинокою матір’ю, та її малолітній син не підлягають виселенню зі службового приміщення без надання іншого житла.

Олександр Черноморов був депутатом V (2006-2007) та VI (2007-2012) скликань від Партії регіонів. До цього він працював у Фонді майна АР Крим, а також у Ялтинській міськраді. У 2002-2006 рр був депутатом Верховної Ради АР Крим.

Черноморов є співзасновником кримської республіканської громадської організації «Російський рух Криму», яку він очолював у 2001-2011 рр. Також до 2013 року він очолював кримську організацію партії «Русский блок», діяльність якої на території України з травня 2014 року заборонена у зв’язку із закликами до повалення конституційного ладу та порушення територіальної цілісності України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук