Суд переніс розгляд позову профспілки міліціонерів про скасування атестації на червень

Окружний адміністративний суд Києва переніс на 15 червня розгляд позову Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ до міністра Арсена Авакова та МВС про скасування наказу, яким було затверджено інструкцію про порядок проведення атестування поліцейських.

« Такий тривалий термін був визначений у зв’язку із великим навантаженням суддів, що склалося внаслідок затягування Парламентом розгляду питання продовження повноважень 2/3 складу суддів Окружного адмінсуду міста Києва», – повідомили у прес-службі суду. 

Представник Нацполіції, адвокат Олег Волошинович повідомив, що предметом спору є нормативно-правовий акт – оскаржують ся сам наказ про атестацію.

Під час судового засідання він подав чотири клопотання, повідомив «Тиждень».

Перше стосувалося відводу колегії суддів, оскільки вона свого часу розглядала апеляцію міліціонера Мамки і відтак, на думку адвоката, суд вже сформував думку щодо предмету оскарження і може бути упередженим.

Друге клопотання стосувалося залишення справи без розгляду, оскільки профспілка органів внутрішніх справ, яка є позивачем, на думку адвоката, не може представляти поліцейських, оскільки переатестовані міліціонери входять до структури Нацполіції, а не ОВС. Представник профспілки, в свою чергу, заявив, що поліцейські до їхньої профспілки входять, проте не надав переліку імен таких працівників.

Третє клопотання стосувалося закриття справи, оскільки цей спір, за словами представника Нацполіції, стосується цивільних правовідносин, а це питання належить до юрисдикції місцевих судів.

У першому й третьому клопотаннях суд відмовив, друге – залишив поки що без розгляду.

В останньому клопотанні Волошинович просив залучити до справи всіх поліцейських, які належать до профспілки ОВС, витребувати у профспілки список людей, які працюють в Нацполіції. 

 «Примусово змушувати захищати свої права ми нікого не будемо. Особи, які працюють в поліції, можуть долучитися до справи як треті сторони за письмовими заявами», - заявив у відповідь головуючий суддя Арсірій.

Наостанок суддя зазначив, що суд не може продовжити засідання, оскільки Національна поліція не опублікувала оголошення про оскарження згадуваного наказу.

Нагадаємо, вранці 13 грудня під будівлю МВС прийшли колишні міліціонери з вимогою скасувати наказ про створення атестаційних комісій, які, за словами мітингувальників, сформовані з порушенням закону.

Очільник МВС Арсен Аваков заявив, що мітинг колишніх міліціонерів організували нечесні працівники відомства, яким невигідна переатестація.

14 грудня до Окружного адмінсуду Києва від екс-міліціонерів надійшов позов, яким оскаржується створення атестаційних комісій Національної поліції в столиці. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук