Суд відхилив позов депутата до Львівської облради щодо рішення сесії

СуспільствоОрися Шиян, 13 березня 2017, 17:59 621 0

Депутат Львівської обласної ради від «Самопомочі» Роман Кізима подав позов до суду, аби скасувати рішення облради, прийняте ще у жовтні. 13 березня Львівський окружний адміністративний суд відхилив позов депутата.

У жовтні обранці ухвалили процедуру, за якою мали прийматися обласні програми. Згідно з нею, скільки грошей виділять, скажімо, на дороги і на які саме ― остаточно мала вирішувати профільна комісія і голова облради, а не весь депутатський корпус на сесії. Така процедура, на думку Кізими, порушує закон про місцеве самоврядування і сприяє корупції.

«Зараз левова частка обласних програм приймається з можливістю профільної комісії (дорожнього господарства, медичної чи іншої) після голосування цієї програми постфактум розподілити кошти. Ми вважаємо, що це є корупція, що це перевищення повноважень закону про місцеве самоврядування профільних комісій», – розповідає депутат Львівської облради Роман Кізима.

Юристи обласної ради ж наполягають, що все в рамках закону. «Законодавство по комісіях це, грубо кажучи, одна стаття закону про місцеве самоврядування. В подальшому передбачено, що сесія облради вправі наділяти іншими повноваженнями. Це стосується як постійних комісій, так і голови облради», – апелює начальник відділу правової роботи ЛОР Андрій Мельник.

Позов відхилили в повному обсязі. Тож представник «Самопомочі» подаватиме апеляцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук