Суд заборонив міністру аграрної політики звільняти керівників аграрних держпідприємств

Голосіївський районний суд ухвалив рішення, яким заборонив міністру аграрної політики звільняти керівників аграрних держпідприємств.

«Голосіївський суд ухвалив рішення, згідно з яким я не маю права звільняти керівників аграрних ДП. Маємо на одному підприємстві керівника, дії котрого є злочинними, але суд не дозволяє таких керівників звільняти», – сказав міністр Тарас Кутовий у четвер, 30 червня, передає Укрінформ.

Як відомо, при Міністерстві аграрної політики та продовольства утворено комісію з проведення конкурсного відбору керівників державних сільськогосподарських підприємств, але на сайті Мінагропроду у відповідному розділі поки що немає жодного повідомлення про проведення конкурсів.

У 2015 році було оголошено конкурси на заміщення посади керівника для близько 40 державних підприємств, зокрема, ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», ДП «Укрспирт», ДАК «Хліб України». Частина цих конкурсів не відбулася через відсутність претендентів, частина була оскаржена в судах.

Мінагропрод заявляв про наміри до кінця 2016 року передати на приватизацію у Фонд державного майна України всі державні сільськогосподарські підприємства. За твердженням чиновників Мінагропроду, сьогодні ці активи приносять державі лише збитки.

Урядова постанова № 271 визначає передачу 62 аграрних об’єктів, а фактично, станом на березень 2016 року, Фонду держмайна було передано лише 10 таких об’єктів.

За словами очільника ФДМУ Ігоря Білоуса, найбільша проблема – відсутність правовстановлюючих документів на нерухоме майно та земельні ділянки у таких підприємств. Це змушує Фонд відмовлятися від прийому таких об’єктів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук