Суспільне мовлення в Україні може юридично почати роботу через 6 - 8 місяців, - Аласанія
Суспільство

Суспільне мовлення в Україні може юридично почати роботу через 6 - 8 місяців, - Аласанія

Роман Ганкевич, 24 грудня 2014 159 0
фото НТКУ
Засідання робочої групи з розвитку стратегії Суспільного мовлення в Україні

Директор Національної телекомпанії України (НТКУ) Зураб Аласанія звернувся до учасників підсумкової в цьому році зустрічі робочої групи з розробки стратегії створення Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) з питанням визначення офіційної дати старту Суспільного мовлення в Україні.

Про це в середу, 24 грудня, повідомили у прес-офісі НТКУ.

"Хто мені може відповісти на одне риторичне питання - коли ми запускаємо Суспільне мовлення? Особисто я схиляюся до того, що потрібно призначити якусь одну дату. Але при цьому не варто обманювати людей і треба пояснити їм, що це буде лише частковий старт", - сказав Зураб Аласанія.

За його словами, програмне наповнення НТКУ та обласних державних телерадіокомпаній (ОДТРК), які увійдуть до складу майбутньої НСТУ, почали орієнтуватися на формат Суспільного мовлення ще до офіційної дати запуску. Перехід від державного до Суспільного – це поступовий процес змін, який триває роками.

"Контент ми змінюємо постійно. Цей процес триває вже більше, ніж півроку. Однак це не можна вважати моментом запуску Суспільного. Наприклад, юридично Суспільне стартуватиме з моменту реєстрації публічного акціонерного товариства. А це буде лише через 6-8 місяців. Що ж тоді вважати моментом запуску? Для юристів це одне, для журналістів друге, а для людей – це зміна назви, логотипу каналу, запуск нового сайту та нових гучних програм. Ми все це робимо", – зазначив гендиректор НТКУ і додав, що дати старту Суспільного мовлення в Україні чекає також європейська спільнота.

Однак, аби уникнути зайвих питань та можливих дискусій, учасники засідання зійшлися в єдиній думці, що варто запустити одночасно загальнонаціональний проект, оновити сайт та влаштувати презентацію нового бренду. І лише все це в комплексі символізуватиме старт Суспільного мовлення в Україні.

Між тим, за результатом підсумкового засідання, конкретної дати так і не було визначено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук