Тендер з консервації руїн Високого замку у Львові оголосять повторно

Тендер з консервації руїн Високого замку у Львові оголосять повторно
Тендер на консервацію руїн Високого замку оголошуватимуть повторно

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради 30 травня через систему Prozorro проводило відкриті торги для вибору підрядника з консервації руїн Високого замку. Внаслідок значного пониження вартості послуг під час торгів переможець у підсумку відмовився укласти угоду на їх виконання. Про це ZAXID.NET повідомила начальниця управління Лілія Онищенко-Швець.

У торгах змагалися два учасники: колективне підприємство «Центр комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів та ТзОВ «Еталон-Ком». Очікованою вартістю тендеру до початку проведення торгів було 5,49 млн грн. У ході торгів вартість послуг зменшилася на 1 млн грн.

Пропозицію «Центр комплексу» відхилили, переможцем торгів визначили ТзОВ «Еталон-Ком». Проте компанія відмовилася укласти угоду на виконання згадуваних робіт.

«Під час торгів вартість робіт була знижена настільки, що переможець тендеру відмовився від укладення угоди. Вони стверджують, що не зможуть за таку ціну виконати роботи. Доведеться тендер оголошувати знову», – прокоментувала Лілія Онищенко-Швець.

Руїни Високого замку потребують якісної консервації

За її словами, у цьому році заплановано провести роботи з консервації руїн Високого замку, укріплення схилів від зсувів та упорядкування навколишньої території. Жодних добудов чи надбудов робити не планують.

Як відомо, Високий замок – кам’яна фортеця на Замковій горі у Львові. Фрагмент однієї з його стін можна побачити поблизу телевізійної вежі. Згідно з описом, 1562-го року замок був у доброму стані, мав каплицю з необхідними предметами, «королівське мешкання», «муровані хідники», склепіння для «чуваючих», 10 гармат, інструменти для розбивання мурів, чимало куль та пороху. На початку XVIII століття через численні пошкодження замок вже не міг забезпечувати оборону Львова. Поступово міська влада дозволила розібрати його руїни на будівельний матеріал.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук