Трьох посадовців Львівської міськради викликали до прокуратури

Керівника та двох працівників управління житлового господарства допитають через відмову виділити житло для прокурорів

Трьох посадовців Львівської міськради викликали до прокуратури

На п’ятницю, 6 травня, керівника управління житлового господарства Юрія Гольця та працівників управління Галину Мазур та Богдана Ваверчака викликають до прокуратури.

Як інформує прес-служба Львівської міськради, це пов’язано з кримінальним провадженням за фактом невиконання службовими особами міськради рішень Галицького районного суду щодо видачі ордерів на житло для працівників прокуратури.

У такий спосіб «на працівників мерії продовжують чинити тиск», йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, йдеться про 31 квартиру, яку прокуратура вимагає у міста. Міська рада проти того, аби ці квартири отримали працівники прокуратури, враховуючи ситуацію з необхідністю забезпечення житлом сімей учасників бойових дій та інших категорій соціально незахищених мешканців.

«У 2005 році попередній мер Львова надав інвестору землю для будівництва службових квартир прокуратурі. Житло збудували. Прокуратура зараз хоче отримати ці квартири у приватну власність. Місто проти», – зазначав міський голова Андрій Садовий.

Водночас у прес-службі прокуратури Львівської області не визнають свого тиску на працівників ЛМР, зазначаючи, що «Львівська міська рада за маскою заздалегідь соціально сприйнятних гасел приховує бажання впливу на прокурорів з власних інтересів». Заяви мерії у прокуратурі називають «звичайною інсинуацією та маніпулюванням громадською свідомістю, а також поверховим, непрофесійним політиканством».

Як інформував ZAXID.NET, з вересня 2015 року працівники прокуратури Львівської області судяться із Львівською міськрадою за видачу ордерів на вселення у службові квартири прокуратури. Через невиконання рішень суду працівників мерії викликають на допити в прокуратуру, а 29 квітня міськраді арештували один з банківських рахунків. Докладно скандал між міськрадою та прокуратурою висвітлено у статті «Чому прокуратура арештувала рахунки Львова».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук