<

Це останній шанс Путіна

Деграданти в Кремлі ведуть війну не проти України, а проти європейської цивілізації

БлогиПетро Шуклінов , 6 лютого 2015 183
Петро Шуклінов
журналіст

Інші блоги автора

Це останній шанс Путіна. На європейсько-російському кордоні з обох сторін сконцентрована величезна кількість військ. Санкції Європейського Союзу і США готові і можуть бути розширені за підсумками зустрічі в Москві. Ми на порозі серйозних подій. Я не вірю в те, що Україна збираються розміняти. Світові лідери запропонують поступки, які дозволять Путіну зберегти обличчя. Але не ціною українського суверенітету. Не ціною поділу України. Не ціною зовнішньополітичного вибору України. Це все дурниці і вигадки. Буде стриманий ультиматум, останнє речення. І якщо зустріч в Росії не дасть результату, події в Україні та світі почнуть розвиватися стрімко.

На цьому тлі життєво необхідні військові збори в Україні. Усі чоловіки і жінки повинні пройти військову підготовку хоча б у рамках вихідного дня. Кожен чоловік повинен вміти поводитися зі зброєю і знати елементарні правила ведення бою хоча б в міських умовах. Жінок потрібно навчати надання першої медичної допомоги, вчити правильно обробляти рани і зупиняти кровотечу до прибуття допомоги. Коли місто накриває реактивна або ствольна артилерія, цивільні медики не впораються і треба буде самим рятувати своїх сусідів. Треба готуватися, тому що особисто я не вірю в мирні ініціативи.

Деграданти в Кремлі ведуть війну не проти України, а проти європейської цивілізації. Заговорити варвара можна. Він тупий і не розуміє мови. Його можна тільки знищити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук