Штрафи для аватарів

Поступово прийдемо до того, що військовослужбовець буде найпрестижнішої роботою

БлогиПетро Шуклінов , 21 січня 2016 210
Петро Шуклінов
журналіст

- Українським військовим підняли зарплати. тепер навіть в ПДД простий стрілець-контрактник ВСУ буде отримувати близько 7000. такий же рядовий стрілець в АТО - порядку 10 000 (близько $ 400). далі - більше: комвідділу - 8, ковзвода - 9,5, комроти - 11, комбат - 13, комбриг - 16. якщо в АТО, то плюс 3-4 тисячі зверху.

хлопці з різних напрямків в Донбасі, де вже прийшли нові зарплати, пишуть про те, що "морально всі відчувають себе на висоті" і "настрій просто відмінний".

але це не все. з'явилися звірячі штрафи для аватарів. напився - штраф дорівнює майже всьому грошового забезпечення за місяць. пити вже стали менше, кажуть бійці. скоро пияцтво зведеться до мінімуму - ніхто не хоче втрачати такі гроші.

а з часом доведеться вводити конкурс в армію і аватари зникнуть як клас. головне: солдатам тепер можна воювати і не турбуватися про сім'ю. гроші є. нарешті країна знайшла сили заплатити своїм захисникам нормальні гроші. поступово прийдемо до того, що військовослужбовець буде найпрестижнішою роботою, за яку не тільки поважають, а ще й добре платять. давно пора

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук