У храмі Пресвятої Євхаристії у Львові з'явилося дерево дитячих бажань

У Львові у храмі Пресвятої Євхаристії стартувала щорічна акція до дня Святого Миколая: кожен охочий може стати помічником Чудотворця. Для цього достатньо прийти у храм, зняти із символічного деревця паперове серце з номерком та обміняти його на дитячого листа.

Свої прохання до Святого писали діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей. Усі дарунки організатори акції просять приносити до храму до 8 грудня. Цьогоріч діти, окрім звичних речей, просили також, аби вояки на сході не мерзли та щоб закінчилась війна в Україні.

Під час торішньої акції вдалося потішити дарунками 400 малюків. Цьогоріч же в канцелярії Святого Миколая повинні відповісти на 272 листи.

«Це не остаточна цифра, але із ситуацією в країні те, що кожен українець став трохи бідніший, ми не хочемо помножувати. Ми спочатку хочемо відповісти на потреби цих людей, і якщо люди захочуть й надалі брати листи і допомагати, ми бачитимемо, що є багато охочих допомогти, а листів бракує, то тоді вже їх помножимо. Дітей є набагато більше», – додав організатор акції, священик храму Пресвятої Євхаристії о. Тарас Милян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук