У «Львівелектротрансі» розповіли, коли розпочне роботу школа для водіїв

Головні новини Львова 12.10Віталій Кубліков, 12 жовтня 2017, 18:11 683 3

Самі собі готуватимуть кадри. ЛКП «Львівелектротранс» відроджує школу водіїв. Викладачами будуть самі ж працівники підприємства. Так комунальники хочуть і заповнити штат, і його омолодити. Бо на сьогодні більше третини водіїв трамваїв і тролейбусів – пенсійного або передпенсійного віку. Зарплатню ж обіцяють до 10 тис. грн. Зараз підприємству бракує понад сотні водіїв трамваїв.

Нові парти, стенди, дошка, у навчальному класі ще навіть пахне свіжим ремонтом. Загалом, нових навчальних аудиторій, де викладатимуть теорію, буде три. Дві в депо на вул. Тролейбусній. Ще одна – на вул. Промисловій.

«Станом на сьогодні нам не вистачає більше 120 водіїв трамваїв, це тих кого ми готові прийняти вже сьогодні і близько 40 водіїв тролейбусів», – розповів речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

Зараз підготовкою кадрів для «Львівелектротрансу» займається державний центр зайнятості. Та після їхньої профорієнтації, визнають на підприємстві, залишаються працювати одиниці.

«Із групи 10 чоловік лишається 2-3 водіїв. У нас є повністю матеріально-технічна база. Є інструктори, є трамваї і тролейбуси», – розповів співорганізатор школи водіїв Ігор Фугель.

21 навчальний тиждень для водіїв електротранспорту і 7 – для шоферів автобусів. Саме так, у школі «Львівелектротрансу» будуть готувати кадри і для АТП міста. Зашилося тільки отримати ліцензію він Міносвіти.

«Ми могли би вирішити в такий спосіб підготовку водіїв для громадського транспорту. Як автобусів, так і електротранспорту. Бо чого гріха таїти: питання водіїв автобусів є в гострому дефіциті», – розповів у коментарі ZAXID.NET керівник ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович.

Для практичних занять уже готують і учбовий спецтранспорт. Це будуть автобус і вантажівка.

«На цьому кріслі буде сидіти інструктор. Для нього зробили педалі. Поставили допоміжні: щеплення і гальма. Щоб не сталося якоїсь аварійної ситуації, щоб він міг загальмувати», – розповів водій транспортної дільниці Іван Хом'як.

Розпочати роботу школа водіїв «Львівелектротрансу» має наприкінці цього або вже на початку наступного року. З новими працівниками будуть підписувати контракт щонайменше на 3 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук