У Львові ізраїльські лікарі вчать українських колег по-новому лікувати пухлини головного мозку

СуспільствоІрина Ващишин, 17 лютого, 17:21 3710

У п’ятницю, 17 лютого, один із найвідоміших нейрохірургів світу професор Цві Рам під час українсько-ізраїльської конференції презентує українським лікарям новий досвід комплексного лікування пухлин головного мозку. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Такі навчання та обмін досвідом відбуватимуться й надалі. Адже Львів підписав з ізраїльськими фахівцями меморандум про співпрацю із Першим медичним центром Тель-Авіва.

Цві Рам, який прибув до Львова, спеціалізується на малоінвазивних і складних операціях із видалення пухлин головного мозку і гіпофізу, лікуванні аневризм, гідроцефалії, важких форм епілепсії та рухових дисфункцій.

«Не у кожній країні є розуміння важливості медицини не на словах, а в ділах, фінансове підгрунтя, наукова основа. В Ізраїлі люди це зрозуміли давно. Рівень життя і час життя в Ізраїлі має інше значення, ніж в Україні. Я би дуже хотів, щоби цей передовий досвід був максимально імплементований в Україні і у Львові. У нас дуже амбітні плани щодо нашої співпраці з колегами з Тель-Авіва. Сьогодні ми підписали угоду між Львівською міською радою і медичним центром Ізраїлю, щоб велика частина наших лікарів могла поїхати і побачити, як там відбувається той чи інший медичний процес», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Ізраїльський професор розказав українським медикам про новітні методи діагностики і лікування пухлин головного мозку, а саме їх видалення у стані збереження свідомості пацієнта, та ендоскопічні операції на «закритому» мозку.

«Ми визначили основні етапи нашої співпраці. На першому етапі – нейрохірургія, кардіологія і онтологія. Усе це робиться для того, щоб ми ставали сильнішими, щоб ми постійно отримували новітню інформацію та практичні навички. Вже сьогодні відбувся перший візит професора Цві Рама в лікарні швидкої медичної допомоги, де наші колеги ознайомились з діагностичними та лікувальними можливостями. Були проведені перші консультації пацієнтів із складними діагнозами, які були оперовані та консультовані в Києві, за кордоном, але рішення не знайшли, а сьогодні професор Цві Рам надав їм консультацію. У процесі роботи ми продемонстрували відео важкої серцево-судинної патології і ця інформація була передана в Перший медичний центр та клініку Іхілов», – розповів начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

За час свого перебування у Львові Цві Рам відвідав клінічну базу міської лікарні швидкої медичної допомоги та безкоштовно проконсультував попередньо відібраних пацієнтів із найскладнішими захворюваннями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук