У Львові на Рясному-2 розпочали підготовчі роботи до забудови Індустріального парку

Головні Новини за 15 липняВіталій Кубліков, 15 липня 2014, 17:21 2617 0

Сьогодні, 15 липня, у Львові на масиві Рясне-2 почала працювати техніка. Вже восени тут мають розпочати зведення першої промзони. Однак сьогодні на шляху техніки стали селяни та мешканці Рясної-Руської. Вони запевняють, що індустріальний парк побудують на їх городах.

Пан Степан вже 30 років обробляє шмат землі обабіч траси на Рясному-2. Каже, що цю землю йому колись виділив колгосп, якого зараз вже нема, як і документів на ділянку. Віддавати свій пай він просто так не хоче.

«Що то нема місця більше? Є на Кошицю, туди на Ясниська нехай собі ставлять ті парки. Тут люди вирощують бульбу, все повністю. Кожен старається щось мати», – бідкається селянин.

Рівняти із землею людські городи комунальники не будуть. Вони дали селянам часу до осені, аби ті зібрали врожай і звільнили землю, розповів у коментарі ZAXID.NET начальник відділу комунального господарства Шевченківської адміністрації Володимир Шульга.

«Ми планування землі робимо. Хочемо огородити цю ділянку для подальшого будівництва індустріального парку», - пояснив він.

Землеупорядник Рясно-Руської сільради Єгор Сухецький називає ці землі спірними, але визнає, що селяни не мають права власності на ці ділянки: «Це є запаси землі за межами населеного пункту».

У Львівській міській раді кажуть, що вже мають пропозиції від кількох інвесторів. Наразі, дехто взяв паузу через загострення ситуації на сході. Цікавляться проектом індустіального парку і німці, і угорці, і японська компанія. У серпні мають відбутися перемовини міста з голландцями. 

«Ніякої юридичної казуїстики тут немає і бути не може. Це є територія Львова», - акцентує начальник міського управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Сергій Кіраль. 

«Сьогодні це є один із перших індустріальних парків, який внесено до державного реєстру. Ми маємо право залучати гроші. Пільги на цю землю передбачені законом. У результаті виграють самі ж мешканці», – запевняє чиновник.

Кіраль також додав, що індустріальний парк - це нові робочі місця, податки у бюджет міста та розвиток інфраструктури.

Зараз управління природних ресурсів готове запропонувати селянам альтернативні ділянки. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук