У Львові назвали вулицю на честь геолога Григорія Доленка

СуспільствоІ.Р., 20 квітня 20184331

Безіменну вулицю, розташовану у Франківському районі Львова, назвали на честь академіка Григорія Доленка. За відповідну ухвалу під час засідання сесії 19 квітня проголосували 35 депутатів.

Гідно з ухвалою, назву академіка Григорія Доленка присвоїли безіменній вулиці, розташованій між вулицями Академіка Ярослава Підстригача, Тролейбусною, Науковою та Трускавецькою.

«Розташована між вулицями Підстригача, Тролейбусною, Науковою та Трускавецькою вулиця, не має назви. Згідно з інформацією Франківської районної адміністрації, на цій безіменній вулиці відсутні будинкові номери. Неподалік розташований Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України. На думку комісії з перейменування вулиць, пропозиція Інституту геології і геохімії горючих копалин НАН України про найменування цієї вулиці на честь академіка Григорія Доленка є найкращим варіантом найменування в межах мікрорайону», – розповіли в управлінні культури ЛМР.

Довідка. Академік Григорій Доленко (24.11.1917 – 16.12.1990) – відомий український науковець у галузі геології та геохімії горючих копалин, доктор геолого-мінералогічних наук, професор, багатолітній директор Інституту геології і геохімії горючих копалин у Львові, перший голова Західного наукового центру НАН України і МОН України.

Академік Доленко зробив значний особистий внесок у розвиток наук про Землю, був одним з першовідкривачів нафтових і газових родовищ різних регіонів України. За його безпосередньої участі відкрито ряд нафтових і газових родовищ в передкарпатському прогині, Дніпровсько-Донецькій западині, Криму та Віденському басейні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук