У Львові планують ліквідувати три кінотеатри

27 листопада 20072700

Днями відбулося засідання постійної комісії Львівської обласної ради з питань культури, духовного відродження, ЗМІ та туризму. Комісія повторно розглянула питання щодо подальшої долі ДКП кінотеатр "Львів". Як зазначили доповідачі, в обласній кіно-відео мережі залишилося лише сім кінотеатрів, у 13 районах області кінотеатри вже ліквідовано. Міська влада Львова готує до ліквідації ще три комунальні кінотеатри міста - "Київ", "Сокіл" та ім. Миколайчука. Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

За результатами розгляду одноголосно було вирішено залишити ДКП кінотеатр "Львів" у комунальній власності територіальних громад Львівської області, зупинити процес ліквідації ДКП кінотеатр "Львів" та будь-які спроби виставлення кінотеатру на аукціон, оскільки це єдиний державний кінотеатр, статус якого в будь-якому випадку потрібно зберегти.

З метою підтримки єдиної державної кіноустанови у м. Львові, підвищення рівня його доходів і запобігання подальшого занепаду та збитковості комісія доручила начальнику управлінню культури і туризму облдержадміністрації Галині Дорощук спільно з директором ДКП кінотеатр "Львів" Михайлом Вовчком у місячний термін розробити та подати на розгляд постійної комісії концепцію розвитку кінотеатру як Центру національного кіно, використавши прибудинкову територію. Також комісія вирішила звернутися до міської влади з проханням призупинити ліквідацію міських кінотеатрів.

Також комісія вирішила провести розширене засідання спільно з комісією з питань комунального майна та приватизації щодо розгляду проблемних питань культурно-мистецької сфери.

Довiдка ZAXID.NET

В обговоренні цього питання, крім членів комісії, взяли участь Лев Захарчишин та Микола Горинь - заступники голови обласної ради, Тарас Батенко і Олександр Ганущин - заступники голови Львівської облдержадміністрації, Галина Дорощук - начальник управління культури і туризму ЛОДА, Надія Шатинська - заступник начальника управління культури і туризму ЛОДА, Микола Бандра - начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради, Михайло Вовчко - директор ДКП кінотеатр "Львів", Андрій Бабінський - директор Львівської обласної контори прокату кінофільмів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук