У Львові шукають волонтерів для акції «Миколай про тебе не забуде!»

СуспільствоОксана Панчишин, 20 листопада 20143190

Для проведення благодійної акції «Миколай про тебе не забуде!» для дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин у Львові розпочали набирати волонтерів.

Особливістю акції є те, що її організовує молодь, яка присвячує свій час для того, аби стати помічниками Святого Миколая та дарувати іншим радість, щастя, творити справжні дива, йдеться в повідомленні організатора МГО «Академія української молоді».

Щороку у Львові помічниками Святого Миколая стає близько 700 волонтерів (учнів старших класів, студентів львівських ВНЗ, молоді), які збирають та пакують подарунки на Фабриці Святого Миколая, яка працюватиме у Львові з 11 по 17 грудня у приміщені Львівського палацу мистецтв (вул. Коперніка, 17) та розносять їх по домівках потребуючих дітей у Львові 18 та 19 грудня.

У рамках акції волонтери також роздаватимуть солодощі й листівки мешканцям міста на святковій акції в місті 19 грудня.

Отож всіх охочих запрошують долучитися до акції. Для цього потрібно заповнити електронну анкету на сайті, а також прийти на один з вишколів для волонтерів.

Окрім того, організатори просять повідомляти про сім’ї зі Львова, у яких є діти віком до 14 років та до яких Святому Миколаю важко знайти дорогу. Їхні дані (прізвища, ім’я, по батькові та дату народження дітей, адресу, телефон) потрібно надіслати на електронну адресу [email protected] або на поштову адресу: БА «Миколай про тебе не забуде!», МГО «Академія української молоді», вул. Стрийська 24/8, м.Львів, 79011.

Додаткову інформацію про акцію та докладний план заходів див. тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук