У Львові засудили жінку, яка на місцевих виборах видавала бюлетені учасникам «каруселі»

Замість п'яти років позбавлення волі член виборчої дільниці отримала рік випробувального терміну

СуспільствоН.Т., 5 квітня 201612970

Залізничний райсуд Львова засудив на п'ять років члена виборчої дільниці, яка під час місцевих виборів дозволила проголосувати особі, якої не було в списку виборців. Втім, на підставі угоди про примирення львів'янку звільнили від відбування покарання, призначивши їй випробування терміном на один рік.

«Будучи членом дільничної виборчої комісії у м.Львові під час проведення місцевих виборів 2015 року, достовірно знаючи про відсутність виборця у списку виборців на відповідній виборчій дільниці та відсутність у нього права голосу на відповідних місцевих виборах, надала три виборчі бюлетені чоловіку, якого не було в списку виборців. Таким чином вона надала виборчі бюлетені особі, яка не мала права їх отримувати, тобто вчинила кримінальне правопорушення», – йдеться у вироку Залізничного райсуду Львова, опублікованому 25 березня.

Цей випадок на вул. Патона 25 жовтня 2015 року зафіксували тоді ще кандидати від Української галицької партії, а згодом підтвердили спостерігачі від Комітету виборців України та громадянської мережі ОПОРА. На облаштованій у школі №15 дільниці члени комісії видавали бюлетені виборцям, які мали у паспорті спеціальні позначки простим олівцем, однак не були зареєстрованими. За словами спостерігачів, такі виборці мали вказівку голосувати за одну з партій, за що отримували по 100 грн.

За такі дії члена виборчої комісії мали б засудити на п'ять років позбавлення волі. Однак на підставі угоди про примирення, укладеній між прокурором та обвинуваченою, суд звільнив члена виборчої дільниці від відповідальності, призначивши їй випробування тривалістю один рік.

Упродовж цього терміну львів'янці без дозволу кримінально-виконавчої інспекції заборонено буде виїжджати за межі України на постійне проживання, а також вона буде зобов'язана повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи та навчання.

Зазначимо, що ця львів'янка й сама у 2014 році балотувалася у народні депутати по мажоритарному окрузі в Луганську.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук