У мовчазній акції в Білорусі затримано 400 осіб

Світ7 липня 20118632

В ході чергової акції протесту в рамках мовчазної "Революції через соціальні мережі" було затримано близько 400 людей, з них - приблизно 185 - в Мінську.

У містах Білорусі в середу, 6 липня, було затримано близько 400 осіб, яких влада вважає учасниками так званих "мовчазних" акцій протесту. Про це повідомило джерело в МВС республіки.

За даними джерела, більше 200 чоловік затримали у Вітебській області, більше 20 - у Могилевській. У Мінській області до міліції потрапили понад 60 людей. Дані по самій столиці не наводяться.

Джерело в МВС розповіло, що на частину затриманих планується скласти протоколи про адміністративне правопорушення, інших відпустять просто так.

Білоруські ЗМІ повідомляють, що в загальній складності затримали більше 320 учасників "мовчазних" акцій, з них приблизно 185 - в Мінську.

В різних містах - Бресті, Гродно, Могильові, Бобруйську, Пінську, Новополоцьку - в "мовчазних" акціях взяли участь по 100-400 чоловік.

Відзначається, що затримання, які здійснювали як бійці ОМОН, так і люди в цивільному, проводилися жорстко.

У свою чергу Білоруська асоціація журналістів (БАЖ) повідомила про затримання 25 представників преси. За інформацією БАЖ, журналістів затримували в Мінську, Бресті, Гродно, Могильові, Бобруйську, Новополоцьку. Серед затриманих виявилися як представники білоруських, так і зарубіжних ЗМІ.

У столиці журналістів затримували невідомі в цивільному. Вони не брали до уваги ні редакційні посвідчення, ні акредитаційні картки. Зате виявляли відверте нехтування законом і застосовували грубу фізичну силу.

Нагадаємо, "мовчазні" акції протесту проходять в Білорусії з початку червня. Незадоволені керівництвом країни громадяни, чиї дії координуються через соціальні мережі, виходять на вулиці без транспарантів і гасел.

Тим не менше, білоруська міліція заздалегідь оточуює місця, де мають зібратися протестувальники, і затримує багатьох з них.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук