У Німеччині ухвалили нову резолюцію щодо деескалації на Донбасі

Резолюція передбачає мирний план щодо виведення всіх бойових частин від лінії зіткнення, а також розпуск «урядів» бойовиків

СуспільствоЮрій Братюк, 28 квітня 20196510

Парламентська група Партії вільних демократів 28 квітня одноголосно ухвалила нову резолюцію з 12-ти пунктів щодо розвитку ситуації на сході України. Приблизно за два тижні документ представлять у Бундестазі. Про це повідомляє німецька газета Bild.

Резолюція має назву «Мир в Україні потребує нового імпульсу».

«Обрання Володимира Зеленського президентом і присутність Німеччини в Раді Безпеки ООН — центральні моменти для надання нового імпульсу мирним перемовинам», — заявила газеті ініціаторка документу Рената Альт.

Bild окреслює деякі з 12 пунктів резолюції. Зокрема це мирний план щодо виведення всіх бойових частин від лінії зіткнення, а також розпуск «урядів» бойовиків. Тимчасова цивільна адміністрація з мандатом ООН має готувати незалежні вибори. Ще один пункт стосується того, що німецький уряд на рівні Європейського Союзу має просувати новий або додатковий цивільно-поліцейський компонент місії ООН. Він має першочергово співпрацювати з «місцевими органами безпеки України».

Також цей пункт стосується збільшення кількості поліцейських у штаті EUAM Ukraine, аби «сили безпеки могли стримувати зовнішню агресію». Також німецький уряд має розробити додатковий план дій щодо дотримання Мінських угод та покарань за їхнє порушення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук