У Трускавці таксисти провели акцію протесту

У вівторок, 24 червня, у Трускавці, що на Львівщині, перевізники-таксисти провели попереджувальну акцію протесту.

Як повідомляють користувачі Facebook, серед вимог перевізників: недовіра місцевій владі та перевибори, ліквідація міських комунальних підприємств, посередників між підприємцями міста та владою тощо.

Отож таксисти по декілька хвилин періодично перекривали в'їзд у місто, а відтак пішли під стіни міськради, принесли зі собою навіть шини. Окрім того передали заступнику міського голови з питань ЖКГ І. Паньківу свою петицію.

Своєю чергою, у прес-службі Трускавецької міськради зазначили, що серед вимог таксистів є переглянути доцільність існування комунальних підприємств, скасувати платне паркування і стоянки таксі, забрати в КП «АТП» функцію збору за паркувальні місця. Такі вимоги перевізників міська влада вважає необґрунтованими і називає «бздурами».

«При всьому тому, що курорт кілька останніх місяців не є багатолюдним, трускавецькі таксисти залишаються особливою кастою, яка безсовісно використовує скрутне економічне становище в Україні загалом, в місті Трускавці зокрема», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Відтак наголошується, що «якщо проаналізувати вимоги таксистів, то вони хочуть елементарно – анархії: аби ні за що не платити, робити що хочуть і як хочуть».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук