Убивця тернопільської випускниці пройде експертизу в львівській психлікарні

Таке рішення прийняв апеляційний суд Тернопільської області

СуспільствоОльга Гринько, 29 серпня 201712370

Колегія суддів апеляційного суду Тернопільської області у понеділок, 28 серпня, розглянула апеляційну скаргу про надання дозволу на примусове поміщення підозрюваного в судово-психіатричне відділення Львівської обласної державної клінічної психіатричної лікарні. Апеляцію на ухвалу Тернопільського міськрайонного суду від 17 серпня подала сторона захисту Василя Гнатюка, якого підозрюють у вбивстві 17-річної жительки містечка Вишнівця на Тернопільщині Ірини Мукоїди. Колегія суддів вирішила, що неповнолітній потребує повного та поглибленого вивчення в умовах стаціонарної комплексної судово-психологічної експертизи, повідомляє тернопільський сайт Реально.

У поданих апеляційних скаргах захисники підозрюваного просили скасувати ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 17 серпня, яким було вирішено скерувати підозрюваного Василя Гнатюка на повне та поглиблене вивчення в умовах стаціонарної комплексної судово-психологічної експертизи. Захисники посилались на те, що в Державному реєстрі атестованих судових експертів відсутні відомості про одного з експертів, яка брала участь у проведені амбулаторної судово-медичної експертизи. А також на те, що експерти не були попереджені про відповідальність за неправдивий висновок щодо проведення обстеження підозрюваного.

Нагадаємо, 26 червня у м. Вишнівець на Тернопільщині після святкування Дня молоді вбили 17-річну випускницю місцевої школи Ірину Мукоїду. 2 липня поліція затримала підозрюваного. Ним виявився 16-річний житель сусіднього села Дзвиняч Василь Гнатюк, який щойно закінчив перший курс вишнівецького училища, де здобував професію кухаря. Василь Гнатюк підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Колегія суддів вирішила, що, враховуючи складність проведення психологічних досліджень, розбіжності у показаннях та свідченнях підозрюваного на різних етапах слідства, неповнолітній потребує повного та поглибленого вивчення в умовах стаціонарної комплексної судово-психологічної експертизи. Відтак колегія вирішила залишити апеляційні скарги захисників підозрюваного без задоволення, а ухвали слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 17 серпня – без змін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук